Propan grzewczy

Oferujemy Państwu usługę dostawy propanu na wskazany adres. Nasz gaz jest zawsze najwyższej jakości co poparte jest właściwym certyfikatem. Nie narzucamy naszym klientom stałych cen gazu, z nami zawsze mają Państwo możliwość negocjacji. Posiadamy cysterny różnych rozmiarów, dzięki czemu możemy dowieść gaz w każde miejsce. Każdego dnia staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z wyświadczonej przez nas usługi.

Jeżeli nie masz jeszcze swojego zbiornika to najwyższa pora się nim zainteresować

Dlaczego opłaca się posiadanie własnego zbiornika?
Posiadając zbiornik na własność, cena gazu jaką płacą klienci uzależniona jest od uwarunkowań rynkowych. Możliwy jest wybór najtańszego dostawcy oraz istnieją dogodne warunki do negocjacji ceny. Dostawy organizowane są na potrzeby użytkowników a nie jak w przypadku dzierżawionych zbiorników, na potrzeby firmy dostarczającej. Klienci nie są zobowiązani ponosić stałej opłaty serwisowej, niezależnie od stanu zbiornika i instalacji. W perspektywie długoterminowej, nie występuje obawa, że zbiornik zostanie zabrany, lub cena za gaz znacząco wzrośnie. Jeżeli cenią sobie państwo niezależność i swobodę we własnym domu bądź w biurze to zbiornik posiadany na własność będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem.

 

Zamówi i zainstaluj zbiornik z MDS Gas

 
 

Co oferujemy:

  • Dobierzemy dla Ciebie zbiornik
  • Przygotujemy projekt
  • Pomożemy w otrzymaniu pozwolenia
  • Sprawdzimy przysługujące dofinansowanie
  • Dobierzemy odpowiednią instalacje (wewnętrzną i zewnętrzną)
  • Wykonamy wykop pod zbiornik i go przetransportujemy w odpowiednie miejsce
  • Montaż całego systemu
  • Pomożemy w wyborze odpowiedniego pieca
  • Zajmiemy się serwisem i monitoringiem
 
 

W naszej ofercie znajdują się następujące zbiorniki

Możliwy sposób umiejscowienia

Naziemny

Podziemny

MDS Gas obsługuje użytkowników propanu wszystkich kategorii

Rolnictwo

Propan grzewczy to najwygodniejsze i najbardziej opłacalne paliwo wykorzystywane przy hodowli zwierząt, uprawie warzyw i obróbce żywności. Zapewnia doskonałe warunki dla rozwoju i bezpieczeństwa chowu oraz wielu odmian sadzonek. Zapewnij sobie niezależność dostaw propanu dla swojego gospodarstwa razem z nami.

Przemysł

Wahlarz zastosowań paliwa propanowego w przemyśle jest bardzo szeroki, od pieczenia chleba do obróbki metali. MDS Gas ma doświadcznienie w zaopatrywaniu klientów każdej kategorii. Skontaktuj się z nami dobierzemy dla Ciebie odpowiedni gaz i najefektywniej zoptymalizujemy formę dostaw.

Gastronomia

Trudno sobie wyobrazić lepszy sposób gotowania niż na płomieniu gazowym. Prostosta użytkowania oraz niskie ceny sprawiają, że wielu restauratorów ceni sobie gaz propanowy. Sprawdź nasze usługi, zadzwoń lub napisz i przekonaj się dlaczego warto z nami współpracować.

Hotele

Żeby zapewnić komfort i wygodę swoich gości, hotele muszą stale posiadać zapasy gazu propanowego w swoich magazynach by utrzymać odpowiednią temperaturę w pokojach. Jesteśmy sprawdzonym dostawcom, oferującym stabilność i bezpieczeństwo dostaw w najbardziej korzystnych cenach. Z nami gazu Ci nigdy nie zabraknie.

Kontakt

Anatol Buśkiewicz

Specjalista do spraw sprzedaży propanu grzewczego

721 991 905


anatol.buskiewicz@mdsgas.pl