Informacje na temat współpracy pod numerem telefonu: +48 61 4 385 385Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2000 roku.

Główną domeną naszej działalności jest handel hurtowy i detaliczny gazem propan, butan oraz propan-butan. Oferujemy hurtowe dostawy gazu płynnego używanego do pojazdów samochodowych. Zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców, dzięki czemu nasi klienci zawsze otrzymują gaz najwyższej jakości potwierdzonej aktualnym protokołem z badania jego jakości.


Ponadto zapraszamy wszystkich użytkowników aut zasilanych gazem propan-butan na nasze stacje, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00 oraz w niedziele w godzinach od 10.00 do 20.00. Dla stałych klientów przygotowujemy programy lojalnościowe. W rozwoju naszej firmy zawsze uwzględniamy zadowolenie i komfort klienta, rozszerzając ofertę o dodatkowe usługi. Przy okazji wizyty na naszej stacji można uzupełnić brakujący stan oleju w silniku, płynu w chłodnicy, płynu do spryskiwania szyb itp., sprawdzić stan ciśnienia w ogumieniu, doładować konto w telefonie na kartę, zakupić napoje chłodzące czy kawę.

W ramach dystrybucji gazu zaopatrujemy również gospodarstwa domowe i firmy w butle 2,5,11,33 kilogramowe z mieszanką gazu propan-butan lub czystym propanem, w zależności od potrzeb. Dzięki dbałości o to, aby nasz towar spełniał najwyższe wymagania, gwarantujemy bezpieczne, efektywne, ekologiczne użytkowanie naszych produktów. Jesteśmy oczywiście do dyspozycji naszych Klientów, jeśli chodzi o dowiezienie towaru na miejsce zamówienia własnym transportem. Dzięki posiadanym uprawnieniom specjalisty ds. dozoru i eksploatacji instalacji i sieci gazu płynnego przyjmujemy również zlecenia na podłączenia kuchenek gazowych i gwarantujemy dostęp do akcesoriów gazowych.

Informacja na temat współpracy pod numerem telefonu: +48 (61) 438 53 85